Ar reikalingi geodeziniai matavimai parduodant sodo sklypą?

Parašyta: 2022-02-23 08:57:25
Autorius: Capital Matininkai

Jeigu nebuvo atliktas tikslinimas, tuomet atsakymas į klausimą: „Ar reikalingi geodeziniai matavimai parduodant sodo sklypą?“ yra „Taip“. Geodezinių arba kadastrinių matavimų apibrėžimas aiškiai nurodo, kad tokie matavimai yra reikalingi, kuomet norima disponuoti savo NT, o tarp jų yra ir pardavimas.
Juk sodo sklypą paprastai sudaro ne tik sodo namelis. Čia yra ir dirbamos arba derlingos žemės, gali būti ūkinės paskirties statinių, yra inžinerinių mazgų, gali būti ir kitų konstrukcijų. Visa tai yra svarbu ir aktualu ne tik nustatant sklypo vertę pirkėjams ar pardavėjams, tačiau ir teisine prasme, renkant duomenis apie valstybės turtą bei bendrą teritorijos planą.
Jeigu planuojate parduoti savo sodo sklypą, tvirtai rekomenduojame kreiptis į mus dėl geodezinių matavimų. Ši paslauga padės tiksliai nustatyti ne tik sklypo ribas, tačiau ir sužymėti visus kitus, svarbiausius objektus bei gauti daug naudos bei tiksliausią informaciją apie savo turtą. Paslaugų kaina ir darbų trukmė – individualios.

Taip pat skaitykite