Kiek laiko galioja kadastriniai matavimai?

Parašyta: 2022-02-23 08:55:41
Autorius: Capital Matininkai

Bendrąja prasme, jums atliktų kadastrinių matavimų planai neturi apibrėžto galiojimo laiko. Tad, atsakymas į klausimą: „Kiek laiko galioja kadastriniai matavimai?“ yra – neribotą laiką, jeigu iš esmės nesikeitė kitos aplinkybės ar situacija.
Tačiau kadastrinius matavimus reikia atlikti iš naujo, jeigu įvyko rimti pokyčiai, pvz., buvo nugriauti statiniai, namai, nutiesiami ar išardomi inžineriniai tinklai, atliekamas sklypų padalinimas, sujungimas ir taip toliau. Nors senieji planai, tokiu atveju ir nenustoja galios, bet jų informacija tiesiog nebeatitinka realybės, todėl esant progai ir norint disponuoti turtu, vėl reikės atlikti matavimus.
Galiojimo laiką iš, su kadastriniais matavimais susijusių paslaugų, turi tik topografinės nuotraukos. Jų galiojimo terminas paprastai yra 1 metai.
Jeigu įdomi kadastrinių matavimų kaina, tai ji priklauso nuo kiekvieno projekto apimties, individualiai. Rekomenduojame kreiptis į Capital Matininkai tiesiogiai ir bendrauti su mumis, aptariant galimus sprendimus, nustatant reikalingas paslaugas, jų mastą ir imantis darbo. Mūsų specialistai geodezininkai paruoš tiksliausius planus bei maksimaliai išpildys lūkesčius.

Taip pat skaitykite