Namo pridavimas registrų centrui

Bene svarbiausias nuosavo namo statybų proceso etapas yra namo pridavimas Registrų centrui. Kaip žinome, labai didelę duomenų ir dokumentų dalį, susijusią su NT Lietuvoje, administruoja, tvarko, saugo ir kitaip prižiūri būtent Valstybinė įmonė „Registrų centras“. Dėl to būtinas namo registravimas (pridavimas) Registrų centrui, kuomet pasiekiamas 100% baigtumas.

Šis procesas yra griežtai reglamentuotas ir apibrėžtas taisyklėmis. Jeigu norite, kad procesas būtų kuo greičiau baigtas, verta kreiptis į patyrusius specialistus – Capital Matininkai. Mūsų komanda turi didžiulę patirtį tvarkant dokumentus, todėl galėsime pasirūpinti, kad registravimas praeitų sklandžiai ir nekiltų jokių kliūčių arba tos, kurios kyla, būtų greitai išspręstos.

Ši paslauga yra individuali ir jos sunkumas bei galutinė kaina priklauso nuo pačio projekto bei kai kurių kitų faktorių. Jeigu norite tiksliau žinoti, kiek kainuotų pridavimas Registrų centrui, kreipkitės į mus palikdami užklausą interneto puslapyje, rašydami el. paštu į matininkai@capital.lt arba skambindami telefonu +370 612 30005. Mūsų specialistai geodezininkai – žemėtvarkininkai kuo skubiau atsakys į užklausą bei pasiūlys paslaugas ne tik didžiuosiuose miestuose: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, tačiau galės pasirūpinti pridavimu visos Lietuvos teritorijoje.

Daugybė klientų iš visos Lietuvos jau įsitikino mūsų paslaugų efektyvumu ir kokybe.

Ko reikia, kad namas galėtų būti priduodamas Registrų centrui?

Registrų Centras turi tam tikrus reikalavimus, kokius dokumentus reikia pateikti.

Visų pirma, reikia pateikti prašymą. Tai galima padaryti: atvykus į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, paštu arba elektroniniu paštu, arba elektroninių ryšių priemonėmis. Dokumentus Registrų centrui gali pateikti tiek savininkas, tiek jo įgaliotas asmuo.

Priduodant reikia žinoti statinio identifikacinę informaciją (adresą, statytoją bei unikalų numerį). Bet kuriuo atveju kontaktuojame su užsakovais ir informuojame apie visus dokumentus, kurių reikalauja Registrų centras.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma