Riboženklių nustatymas

Kiekvienas žemės sklypas turi savo ribas. Jos gali būti paženklinamos specialiais ir nustatytus standartus atitinkančiais riboženkliais. Tam tikrais atvejais gali būti įrengiami laikini riboženkliai arba dėl vienų ar kitų priežasčių jie gali patirti žalą, būti sunaikinti ar dingti iš savo vietos.

Patys riboženklių atstatyti negalite. Tai turi padaryti kompetentingi matininkai, kadangi ginčų ar tolesnių matavimų atveju, ne matininko, ne pagal reglamentą atstatyti riboženkliai tiesiog bus palaikyti negaliojančiais, o savivaliavę žmonės net gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn. Dėl to, kad bet kokioje situacijoje būtų aiškios žemės sklypų ribos, egzistuoja ir paslauga – riboženklių atstatymas. Mūsų specialistai matomose vietose, itin tiksliai sumontuos riboženklius ar atstatys bei padės apibrėžti fizines sklypo ribas ir jas įtvirtinti pagal reglamentuotą tvarką!

Mūsų specialistai – matininkai ir geodezininkai naudoja tiksliausią įrangą ir turi didžiulę patirtį (per 15 metų), todėl labai tiksliai nustato sklypų ribas ir atstato prarastus ar pažeistus bei apgadintus riboženklius bei laikinus keičia nuolatiniais. Riboženklių atstatymas suteikiamas visoje Lietuvoje – Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, Panevėžyje arba bet kuriame kitame mieste ar miestelyje.

Susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba išsiųskite užklausą per interneto puslapį. Kuo skubiau atsakysime į jūsų klausimus bei pasiūlysime geriausias sąlygas riboženklių atstatymui per optimaliausią laiką. Paslaugos kaina priklauso nuo užduoties masto ir projekto sudėtingumo. Taip pat, kaip ir atstatymas, atliekamas ir riboženklių patikrinimas. Rekomenduojama periodiškai patikrinti savo žemės riboženklius, jeigu turite didelius plotus, kuriuos prižiūrite mažiau nei norėtumėte arba šalia kurių vyksta ūkinė ar kitokia veikla.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma