Sklypo ribų nustatymas

Naudojant tiksliausius GPS imtuvus ir lazerinius matuoklius, Capital Matininkai gali labai tiksliai nustatyti sklypo ribas jūsų turtui.

Dažniausiai sklypo ribų nustatymas yra reikalingas tuomet, kai norite apsitverti sklypą, atlikti jame statybas arba tiesiog tiksliau žinoti, kokios yra jūsų nuosavybės ribos. Žemės matavimas ar sklypo ribų nustatymo paslauga taip pat reikalinga, kai: siekiate įsigyti, nuomoti žemės sklypą, reikia jį parduoti, norite jį padalinti, dovanoti, suteikti panaudai, keisite žemės paskirtį, dėl nesutarimų su kitais asmenimis dėl sklypo ribų.

Ši paslauga padės įgyvendinti siekius bei padės tiksliai apibrėžti bet kurio sklypo ribas, tad sumažės nesutarimų tikimybė. Mes galime sklypo ribas nustatyti tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kad turto panaudojimo galimybės būtų plačios ir nekiltų bereikalingų kliūčių vystant projektą ar atliekant tolimesnius statymo darbus ar vystant NT.

Kiekvieno projekto kaina yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į projekto apimtį bei papildomas kliūtis ir bendrą užduoties sudėtingumą. Matininkai atvyksta sutartu metu ir iš karto pradeda darbą. Darbų trukmė, kaip ir kaina – individuali, tačiau įprastai sklypų ribas galėsime nustatyti per 7-14 dienų laikotarpį.

Kodėl verta rinktis mus?

Capital Matininkai – didžiulės Capital bendruomenės ir patvirtintas LNTPA (Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija) narys. Mūsų geodezininkai turi ilgametę patirtį atliekant sklypų ribų nustatymo ir susijusius, žemėtvarkos darbus, dėl to paslaugas gali suteikti maksimaliai kokybiškai ir per optimaliausią laiką.

Atliekame ne tik ribų nustatymo, bet ir kitas, su žemės sklypų matavimu ir projektų rengimu susijusias paslaugas. Dirbame visoje Lietuvoje, o dažniausiai klientus aptarnaujame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Į mus galite kreiptis telefonu, elektroniniu paštu arba užpildę užklausos formą interneto svetainėje.

Turime platų partnerių tinklą ir galime rekomenduoti sprendimų darytojus ir paslaugų teikėjus, kurie gali būti reikalingi po to, kai nustatysime sklypo ribas. Pasiūlysime kompetentingus partnerius turto vertinimui, finansiniams sprendimams, projektavimo darbams ir kone visiems kitiems procesams.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma