Topografinės/Geodezinės nuotraukos

Profesionalia įranga, aukščiausiu tikslumu daromos topografinės arba geodezinės nuotraukos leidžia tiksliai nustatyti antžeminius reljefo pasikeitimus ir požeminę situaciją.

Šios nuotraukos jums reikia tuomet, kai planuojate atlikti sklypo keitimo, statybos, vystymo darbus. Paprastai apibrėžiamas ir šios nuotraukos galiojimo laikas. STR (Statybos techninis reglamentas) apibrėžia, kad atlikti projektavimą galima vadovaujantis ne senesniėmis nei ~1 metų amžiaus topografinės nuotraukos. Jeigu šis laikas praėjęs – reikia, kad paslauga būtų užsakyta iš naujo.

Paslaugos suteikimo kaina – individuali ir priklauso nuo to, kokio dydžio žemės plotui ar žemės plotams reikalinga tokia paslauga. Nedvejokite rinktis mus. Gausite pačias tiksliausias nuotraukas, kurias galėsite naudoti tolesniam projekto vystymui, statybos ar reljefo keitimo darbams, paruošiamiesiems etapams ir t.t.

Capital Matininkai – geodezinės nuotraukos puikiomis sąlygomis

Capital Matininkai komanda atlieka aukščiausios kokybės topografines nuotraukas naudodami geriausią ir tiksliausią šiuolaikinę techniką ir didžiausią specialistų patirtį. Mūsų matininkai geodezininkai turi daugiau nei dešimtmečio patirtį atliekant ne tik įprastus matavimus ir darant nuotraukas, bet ir sprendžiant sudėtingiausius atvejus. Jeigu reikalingos topografinės nuotraukos – konkurencinga kaina ir labai geromis sąlygomis, per optimalų laiką jas paruošime bei nukreipsime pas partnerius tolesniam projekto vystymui, jeigu tai bus aktualu.

Patiems to padaryti tikrai nepavyks, kadangi šios nuotraukos gali būti padaromos tik atestuotų profesionalų.

Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai atvyks į jūsų vietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje bei visoje likusioje Lietuvoje ir paruoš reikalingas topografines nuotraukas. Viskas priklauso nuo projekto apimties ir kai kurių kitų sąlygų, tačiau optimalu tokias nuotraukas gauti per keletą savaičių nuo matininko atvykimo.

Suderinus tinkamą laiką, specialistas atvyksta į sklypą ir pradeda matavimus. Mes naudojame moderniausius GPS įtaisus ir lazerinius tachometrus, tad paruošiami dokumentai būna patys tiksliausi. Dažnai per darbus pataisome ankstesnių matininkų padarytus netikslumus, patobuliname turimus planus ar kruopščiai parengiame naujai formuojamų sklypų topografines nuotraukas. Bendradarbiaujame su projektuotojais ir architektais, kurie dažniausiai yra tie žmonės, pagal kurių norą ir kreipiamasi dėl šių nuotraukų.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma