Žemės formavimo ir pertvarkymo projektai

Capital Matininkai gali parengti žemės formavimo ir pertvarkymo projektus. Būtent žemės formavimo ir pertvarkymo projektai yra ir bus reikalingi, kai:

 • Keičiama pagrindinė sklypo paskirtis
 • Formuojami nauji sklypai
 • Vadovaujantis detaliuoju planu, pertvarkomi sklypai
 • Žemės sklypai yra padalijami, atidalijami, sujungiami ar perdalijami
 • Formuojami valstybinės paskirties sklypai

Tiesa, ši paslauga gali būti reikalinga ir kitais atvejais, tačiau aukščiau išvardintame sąraše yra patys pagrindiniai. Formavimo ir/ar pertvarkymo procesas gali būti inicijuojamas žemės savininko, NŽT vadovo ar įgalioto jos padalinio vadovo, savivaldybės tarybos įgalioto darbuotojo. Dažniausiai Capital Matininkai teikia paslaugą, kuomet dėl jos kreipiasi privatūs asmenys.

Mūsų specialistai naudoja tiksliausius lazerinius prietaisus bei moderniausius GPS imtuvus tam, kad parengtų tiksliausią įmanomą projektą bei atitiktų aukščiausius klientų lūkesčius.

Visas projekto procesas susideda iš kelių žingsnių. Kuomet praeiti etapai, projektas yra užregistruojamas.

 1. Įgaliotas asmuo (iniciatorius) kreipiasi į mus ir mes padedame paruošti prašymą savivaldybės (kurioje yra sklypas) administracijos direktoriui rašytine forma arba elektroniniu būdu
 2. Formavimo ir pertvarkymo organizatorius per ŽPDRIS elektroninę sistemą, pristato ir parengia projekto rengimo reikalavimus ir, jeigu yra poreikis, kreipiasi į papildomas institucijas
 3. Sudaroma rašytinė sutartis dėl projekto – sklypo formavimo ar pertvarkymo bei jo įgyvendinimo
 4. Specialioje ŽPDRIS interneto svetainės skiltyje publikuojama informacija apie projektą
 5. Parengiamas pats projektas
 6. Projektas užregistruojamas LR teritorijų planavimo dokumentų registre

Visa formavimo ir pertvarkymo projekto trukmė ir kaina gali būti labai įvairi ir priklauso nuo užduoties sudėtingumo ir gali būti labai įvairi. Ši paslauga yra reikalaujanti aukščiausio profesionalumo ir kompetencijos, todėl nedvejodami galite kreiptis į Capital Matininkai, kur jums talkins ilgametę patirtį turintys geodezininkai – matininkai. Vadovaudamiesi žemės, saugomų teritorijų, kadastro, turto registro ir kitais aktualiais teisės aktais, mūsų specialistai per optimalų laiką pasistengs kuo tiksliau paruošti žemės formavimo ir pertvarkymo projektą. Bendrausime su reikiamomis institucijomis, padėsime atlikti viską nuo A iki Ž, o, jeigu yra poreikis po projekto toliau vystyti sklypą ar atlikti kitus darbus – rekomenduosime profesionaliausius NT paslaugų teikėjus – Capital grupės įmones. 

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma