Žemės paskirties keitimas į komercinę

Jeigu norite, kad žemės sklype galėtumėte verstis tam tikro tipo komercine veikla, jums būtina, kad tos žemės paskirtis būtų tinkama – komercinė. Ne kiekvieno sklypo paskirtis yra tinkama komercinei veiklai, todėl kartais yra reikalingas žemės paskirties keitimas į komercinę. Ši paslauga gali būti suteikiama visoje Lietuvoje – Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kurioje užmiesčio, kaimo ar rajono vietoje.

Kreipkitės į mus interneto puslapyje esančios užklausos formos pagalba, rašydami laiškus elektroniniu paštu arba skambindami mūsų telefono numeriu.

Komercinės paskirties objektų teritorijos yra viena iš galimų žemės sklypo paskirčių. Tokią paskirtį turi sklypai, kurie tinka administracinės paskirties (ne valstybinių ir savivaldybės bei biudžetinių įstaigų) pastatams, prekybos, maitinimo, sporto ar kitų paslaugų paskirties pastatams bei viešbučiams. Komercinė paskirtis yra ganėtinai plati, todėl norint toliau vystyti savo žemės sklypą ir turtą, tikrai apsimoka žemės paskirties keitimas į komercinę.

Ši paslauga gali būti suteikiama tik reikalingas žinias, kompetencijas ir patirtį turinčių specialistų. Capital Matininkai komandoje yra pakankamai patyrę ir nusimanantys geodezininkai – matininkai, kurie gali paruošti visus reikalingus dokumentus bei užtikrinti sklandų žemės sklypo paskirties keitimą. Galutinė projekto kaina priklauso nuo projekto apimties ir nuo eigoje kilti galinčių kliūčių. Capital Matininkai jūsų sklypo paskirtį į komercinę gali pakeisti visoje Lietuvoje, ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. 


Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma