Žemės paskirties keitimas į namų valdą

Norint, kad sklype būtų galima statyti gyvenamuosius pastatus, reikia, kad to sklypo (žemės) paskirtis būtų namų valda. Šiuo terminu apibūdinami sklypai, kuriuose galima statyti vienbučius ir dvibučius gyvenamuosius pastatus. Bet kokios kitos paskirties sklypas neatitinka namų valdos paskirties bei naudojimosi būdo, tad jame negalima legaliai statyti vienbučių ar dvibučių gyvenamųjų statinių.

Dažniausiai šia paslauga naudojasi žmonės, kurie paveldėjo sklypus, juos įsigijo arba nusprendė, kad turimoje žemėje nusprendė statyti namus. Ši paslauga taip pat aktuali ir NT vystytojams bei verslui. Capital Matininkai atlieka žemės paskirties keitimą į namų valdą, tad tikrai galėsime išspręsti beveik bet kokį atvejį šioje kategorijoje.

Prieš pradedant sklype vystyti nekilnojamą turtą, reikia įsitikinti, kad paskirtis jau yra pakeista.

Žemės paskirties keitimas į namų valdą gali būti atliekamas tik su specialisto pagalba, kadangi reikalingos žinios ir teisės aktų bei planų išmanymas.

Paslaugos kaina ir darbų trukmė labai priklauso nuo projekto apimties bei ar yra papildomų kliūčių ar sudėtingų niuansų. Dažnu atveju klientams gali būti reikalingas ne tik paskirties keitimas, bet ir sklypo padalijimas. Išnagrinėję jūsų atvejį pateiksime pasiūlymą ir patyrę mūsų geodezininkai – matininkai galės užbaigti pertvarkymo/formavimo projektą.

Žemės paskirties keitimas į namų valdą gali būti atliekamas visoje Lietuvoje. Kaune, Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose ar Panevėžyje bei visose kaimo vietovėse, užmiesčio teritorijose padėsime įgyvendinti paskirties keitimo projektą nuo pradžios iki pabaigos.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma