Žemės sklypo pertvarkymo projektas

Žemės sklypo pertvarkymo projektas yra paslauga, kurios metu paruošiamas žemėtvarkos planavimo dokumentas. Šis dokumentas yra reikalingas tuomet, kai ruošiamasi atlikti tam tikrus pakeitimus ir/ar kitus veiksmus su žemės sklypu. Tarp jų patenka: padalinimas, atidalinimas, perdalinimas, sujungimas, formavimas, prijungimas, paskirties keitimas ir tam tikri kiti veiksmai.

Žemės sklypo pertvarkymo projektas dažnu atveju yra būtinas sprendimas, be kurio jūsų NT projektas negalės judėti į priekį, o ir disponavimas turtu gali būti gerokai apribotas. Pertvarkymo projektas turi būti rengiamas pagal teisės aktuose numatytą tvarką. Šią paslaugą kokybiškai gali atlikti tik patyrę ir gerai šį procesą išmanantys specialistai. Didžiulę patirtį būtent tokio tipo paslaugas teikiant turi Capital Matininkai komandos geodezininkai – žemėtvarkos specialistai, kurie gali išspręsti ir pačius sudėtingiausius atvejus bei padėti įgyvendinti ir didžiausius projektus.

Mes paruošime pertvarkymo projektą ir tarpininkausime bei padėsime komunikuojant su atitinkamomis institucijomis. Kuomet projektas jau suderintas, organizatoriaus vardu jis yra pateikiamas NŽT ir ji jį patikrina bei patvirtina. Po to, kai projektas yra patvirtintas, galima pereiti prie tolesnių veiksmų arba įgyti didesnę laisvę ir autonomiją disponuoti nuosavybe.

Pertvarkymo projekto kaina ir darbų trukmė labai priklauso nuo jų apimties ir sudėtingumo. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes padėsime paruošti žemės sklypo pertvarkymo projektą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kurioje kitoje šalies vietoje, už optimalią kainą ir per optimalų laiką!

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma