Žemės sklypų sujungimas

Ši paslauga – vienas iš sklypų formavimo ar pertvarkymo būdų. Kaip ir sako pats pavadinimas, šio proceso metu, du ar daugiau sklypų (turinčių bendrą ribą ir tą pačią pagrindinę tikslinę paskirtį) sujungiami į vieną, iš kurio suformuojamas naujas sklypas.

Sujungimas yra ganėtinai dažnai reikalinga paslauga, todėl turime nemažą patirtį atliekant tokius darbus. Proceso metu atliekamas projektavimas, planų ir dokumentų rengimas, patikslinami seni įrašai, paruošiamos visos, sujungimui reikalingos formos. Žemės sklypų sujungimas yra unikalus procesas, tad jį atlikti gali tik kvalifikuoti ir kompetentingi matininkai – geodezininkai. Sujungimas gali trukti labai įvairiai, priklausomai nuo projekto apimties, sujungiamų sklypų dydžio ir skaičiaus, esamų kliūčių bei teisinių, administracinių niuansų. Apie numanomą projekto trukmę jus informuosime prieš pradėdami darbus, o tikslinsime (jei reikės) – darbų eigoje.

Jeigu turite ne vieną sklypą (esantį greta), kurį norite sujungti, drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais. Po to, kai NŽT vadovas arba įgaliotasis teritorinio padalinio vadovas patvirtins kadastro duomenis, formuojančius naują žemės sklypą, jį bus galima įregistruoti NT registre per VĮ Registrų centras.

Su žemės sklypų sujungimu susijusi ir amalgamacija. Tai yra procesas, kada keičiamos dviejų, greta esančių sklypų ribos. Dėl jo taip pat galite kreiptis į mus!

Kodėl Capital Matininkai?

Capital Matininkai atlieka pačias įvairiausias žemėtvarkos paslaugas. Dirbame su klientais iš visos Lietuvos – Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje galime atlikti žemės sklypų sujungimą pagal jūsų poreikius. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį turintys profesionalai, kurie gali spręsti net pačius sudėtingiausius atvejus bei per optimalų laiką atlikti įvairias žemės sklypų sujungimo, dalijimo ar kitokio tvarkymo paslaugas.

Darbams naudojame moderniausią lazerinę techniką ir tiksliausius GPS imtuvus, kad kuo geriau ir profesionaliau išpildytume klientų lūkesčius bei paruoštume reikalingus dokumentus. Tiksli sklypų sujungimo kaina priklauso nuo to, kiek sklypų reikia sujungti, kokia jų apimtis bei kokios yra kitos kliūtys.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma