Kadastriniai matavimai

Ši paslauga – labai svarbus procesas, kurio tikslas įregistruoti statinį ar objektą po remonto, renovacijos ar didelio pertvarkymo. Capital Matininkai atlieka buto, sodo, kelių, žemės, namo, miško ar bet kurio kito NT kadastrinius matavimus.

Kaip vyksta kadastriniai matavimai?

Jeigu jums aktualūs kadastriniai matavimai, viskas visuomet vyksta vadovaujantis mūsų patvirtinta darbų praktika. Klientams su mumis susisiekus, gaunami visi reikalingi duomenys ir informacija apie objektą. Sutariamas laikas su klientu ir tuomet mūsų specialistai atvyksta bei imasi darbo. Nors kadastrinių matavimų trukmė yra labai individuali ir priklauso nuo daug skirtingų faktorių, tačiau atsakymas į klausimą: „Kiek laiko trunka kadastriniai matavimai?“ būtų toks, kad įprastai paslauga suteikiama per 7-14 dienų intervalą.

Apie tai, kaip atliekami matavimai, pateiksime svarbiausią informaciją. Darbų eiga prasideda nuo geometrinių duomenų nustatymo. Mūsų geodezininkai naudoja tiksliausius, aukščiausius kokybės standartus atitinkančius GPS imtuvus bei lazerinius tachometrus.

Po šio etapo, parengiamas specialus planas, žymintis statinių ir objektų išdėstymą ir (jei reikia) individualius aukštų planus. Po šio etapo paruošiamos reikiamos kadastro duomenų formos ir nustatoma statinio vertė bei paruošiama, svarbiausia – kadastro byla. Šis byla, tai įvairių dokumentų rinkinys, kurį sudaro visi, matavimų metu sudaryti planai, formos ir kiti dokumentai, susiję su nekilnojamu turtu.

Prieš pradedant darbus mums reikės žemės sklypo registro pažymėjimą, preliminarų sklypo planą ir statinių (kurie yra sklype) registro pažymėjimą(-us).

Kodėl verta rinktis mus?

Capital Matininkai jums siūlo aukščiausio lygio patirtį atliekant standartinius matavimus ir sprendžiant labai sudėtingus ar netradicinius atvejus. Mūsų specialistai suteikia paslaugas visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir visoje likusioje valstybės teritorijoje. Capital Matininkai – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narys.

Kuomet atliekami kadastriniai matavimai, turite pasikliauti aukščiausio lygio specialistais, kurie turi didžiausią patirtį ir daugiausiai sėkmingai įgyvendintų projektų. Kiekviena užduotis yra individuali, o joje kylantys iššūkiai bei kliūtys – unikalūs. Norint, kad šie iššūkiai pernelyg daug nekliudytų matavimų eigai ir galutiniams rezultatams, o patys kadastriniai matavimai bei pati paslauga būtų suteikta per optimalų laiką, reikia, kad matininkai dirbtų greitai ir efektyviai.

Be to, Capital įmonių grupė siūlo pilnaverčius sprendimus nuo NT projekto starto iki pat pabaigos. Tad galėsime jums rekomenduoti specialistus, kurie padės išspręsti kitus klausimus ir įgyvendinti viziją.

Nedvejokite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais, jeigu jums aktualu būtų gauti konsultaciją dėl kadastrinių matavimų arba susijusių paslaugų. Skambinkite telefonu +370 612 30005 darbo valandomis, rašykite laiškus elektroniniu paštu į matininkai@capital.lt arba siųskite užklausos formą per mūsų interneto puslapį.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma
DUK

Kada reikalingi statinių kadastriniai matavimai?

  • Norint įregistruoti, patikslinti arba pakeisti statinio kadastro duomenis Nekilnojamojo Turto registre;
  • Užbaigus statybos darbus, norint įregistruoti nebaigtą statybą;
  • Rekonstravus;
  • Atlikus paprastą remontą arba kapitalinį remontą;
  • Pakeitus paskirtį.

Kokie dokumentai reikalingi kadastriniam matavimui atlikti?

  • Žemės sklypo registro pažymėjimą;
  • preliminarų sklypo planą;
  • statinių, esančių šiame sklype, registro pažymėjimą (jei tokie yra).

Ar reikalingi geodeziniai matavimai parduodant žemės sklypą?

Geodeziniai matavimai reikalingi parduodant, dovanojant ar išnuomojant privačios žemės sklypus ne žemės ūkio veiklai (kitai paskirčiai), taip pat kitais atvejais, jeigu šių matavimų pageidauja žemės savininkas. Paslauga aktuali tiek juridiniams tiek fiziniams asmenims, norintiems tiksliai žinoti žemės nuosavybės plotą bei ribas, kad nekliudomai galėtų disponuoti savo nekilnojamuoju turtu.