Ūkininko sodybos formavimo projektai

Jeigu galvojate apie savo nuosavo ūkio įkūrimą arba naujo ūkio formavimą, jums gali būti reikalingi ūkininko sodybos formavimo projektai. Šis projektas yra reikalingas tuomet, kai sklype, kurio paskirtis yra žemės ūkis, nusprendžiama statyti ūkininko sodybą. Ūkininko sodybos formavimo projektai yra tiesiogiai priklausomi nuo kaimo plėtros žemėtvarkos projekto. Kuo jie susiję? Ogi tuo, kad kaimo plėtros projekte numatoma sodybos vieta, ji yra suformuojama ir suprojektuojama.

Ūkininko sodybos formavimo projekto paslauga yra galima tik tuo atveju, jeigu gaunamas statybos leidimas ir visos detalės suderinamos su kaimo plėtros žemėtvarkos projektu. Kad ir kokius žingsnius reikia atlikti prieš pradedant formuoti sodybą ūkininkui(-ei), mes galėsime pakonsultuoti, patarti ir padėti išspręsti visus klausimus nuo A iki Ž.

Capital Matininkai – Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir didžiausios Lietuvoje NT paslaugų grupės Capital dalis. Mūsų komandoje dirba labiausiai patyrę geodezininkai ir matininkai, kurie padėjo daugybei fizinių ir juridinių asmenų sėkmingai paruošti sodybų formavimo projektus.

Susisiekite su mumis naudodami interneto puslapyje esančią užklausos formą, skambindami telefonu +370 612 30005 arba rašydami laiškus el. paštu į matininkai@capital.lt. Mes kuo greičiau jums atsakysime ir pateiksime informaciją apie tai, kokia būtų projekto trukmė ir kaina. Darbų atlikimo sąlygos derinamos individualiai, kadangi kiekvienas projektas yra skirtingas.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma