Žemės sklypo planas

Žemės sklypo planas yra labai svarbus dokumentas, kuriame nurodomos žemės teritorijos ribos. Šiuo pavadinimu taip pat gali būti įvardinamas ir detalus sklypo planas arba detalusis planas. Tai yra visų, su nurodyta žeme susijusių sprendimų planas ir projektas, su nurodytais sprendimais ir objektais: pastatais, inžineriniais tinklais, servitutitiniais keliais ir kitais akcentais. Šie dokumentai yra be galo svarbūs tuomet, kai reikalingas sklypo: formavimas, atidalijimas, planuojant teritoriją ar ją vystant ir t.t.

Capital Matininkai specialistai tiksliai ir profesionaliai paruoš žemės sklypo planą visiems klientams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kurioje, likusios Lietuvos vietoje.

Kodėl Capital Matininkai?

Mes esame didžiausio Lietuvos nekilnojamo turto paslaugų tinklo – Capital, dalis. Mūsų įmonė specializuojasi būtent žemėtvarkos, geodezinių ir kadastrinių matavimų srityse. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad mūsų įmonėje dirba specialistai, turintys didžiulę, daugiau nei 15 metų patirtį. Jie gali atlikti ir standartines užduotis, ir spręsti labai unikalius bei sudėtingus atvejus. Turime reikiamą patirtį ir kontaktų ratą tam, kad atvejus spręstume operatyviai, o jums reikalingas žemės sklypo planas būtų paruoštas per optimalų laiką, sąžininga kaina.

Savo darbe naudojame pačią moderniausią techniką. Ji padeda profesionaliems matininkams greičiau ir tiksliau išmatuoti ir nustatyti žemės sklypo plano sudarymui reikalingus duomenis. Kadastriniai matavimai yra bene dažniausiai mūsų suteikiama paslauga, tad galime užtikrinti efektyvumą, profesionalumą ir atlikto darbo kokybę.

Jeigu galvojate apie tolesnį sklypo vystymą, pardavimą ar kitokius projektus, po to, kai bus paruoštas jūsų detalus sklypo planas ir parengti kadastro duomenys, galėsime jus nukreipti pas kitus, profesionalius NT paslaugų teikėjus, kurie padės įgyvendinti įdėjas, įrengti, statyti ar parduoti nekilnojamą turtą.

Sklypo plano parengimo paslauga – kaina, trukmė ir kitos sąlygos

Turbūt visi suprantate, kad nėra dviejų identiškų projektų matavimams. Norint, kad kadastriniai matavimai ir sklypo rengimas būtų atlikta nepriekaištingai, reikia, kad specialistai ne tik būtų patyrę, bet, kad pati paslauga būtų atliekama atsižvelgus į žemės specifiką. Priklausomai nuo projekto masto ir sudėtingumo bei laiko, kurio reikia darbams atlikti ar papildomų kliūčių bei sąlygų, projekto kaina gali kisti.

Bet kokiu atveju, jeigu jus domina žemės sklypo planas ir reikalingas jo parengimas, nedvejodami galite kreiptis į mus telefonu ar elektroniniu paštu ir mes jums kuo skubiau atsakysime bei pateiksime apytikslį ar konkretų pasiūlymą. Taip pat galite išsiųsti užklausą ir per mūsų interneto puslapį!

Mus rinktis verta, kadangi padėsime ne tik parengti sklypo planą, tačiau atliekame ir aibę kitų paslaugų, susijusių su žemės matavimais ir sklypų valdymu.

Kaip vyksta sklypo plano sudarymas?

Žemės sklypo planą gali parengti tik atestuoti ir sertifikuoti matininkai. Būtent tokie profesionalai dirba mūsų komandoje ir jie gali išpildyti poreikį parengti detalųjį planą tiems, kuriems jo reikia.

Po to, kai klientai su mumis susisiekia arba mes susisiekiame su jais, sutariamas matininko atvykimo laikas. Specialistai atvyksta į vietą ir, naudodami tiksliausią lazerinę ir GPS įrangą, imasi darbų su sklypu. Kuomet atlikti visi matavimai vietoje, kompiuterinių programų pagalba sudaromas reglamentus ir įstatymų apibrėžtą tvarką atitinkantis planas, kurį galima naudoti asmeniniais tikslais arba toliau vystant sklypo infrastruktūrą, jį parduodant, jame statant statinius ir t.t.

Jeigu jums įdomu, kuo sklypo plano sudarymas gali būti naudingas jums – skambinkite +370 612 30005, rašykite elektroninius laiškus.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma