Žemėtvarkos projektai

Žemėtvarkos projektai arba žemės tvarkymas yra paslauga, kurią gali suteikti kvalifikuoti ir kompetentingi matininkai – geodezininkai. Ši paslauga apima sklypo ribų, naudojimo būdo, priklausinių vietos ir kitų sklypo savybių keitimą arba nustatymą derinant įvairiausius interesus. Tie interesai yra: privatus, viešasis, aplinkosauginis ir ekonominis. Pagal klientų užklausą stengiamės kuo daugiau padėti ir talkinti atliekant žemėtvarkos projektus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje.

Jeigu turite nekilnojamo turto, kuriuo norite disponuoti laisviau arba gauti daugiau naudos, jums gali būti reikalingas žemėtvarkos projekto rengimas. Bene dažniausiai žemėtvarkos projektai yra: kaimo plėtros, žemės reformos, žemės naudojimo, sklypų formavimo ir pertvarkymo, kraštovaizdžio architektūros ir kraštotvarkos bei keletas kitų.

Kadangi šis procesas gali būti itin detalus ir komplikuotas, žemėtvarkos projektų rengimo darbai turėtų būti atliekami tik aukščiausią kompetenciją ir didžiausią patirtį turinčių specialistų. Capital Matininkai komanda turi ilgametę patirtį sprendžiant net pačius sudėtingiausius atvejus, tad galės paruošti įvairius projektus, su kurių pagalba:

  • Galimas miško įveisimas
  • Pertvarkoma ūkio valda
  • Parenkama ūkinių statinių vieta
  • Galimas vandens telkinių įrengimas
  • Pakeičiamas žemės naudojimo būdas
  • Numatomos priežiūros ar apsaugos priemonės ir kita.

Siųskite mums savo užklausas elektroniniu paštu arba per interneto puslapyje esančią specialią formą. Kuo skubiau atsakysime, nešališkai patarsime, o sutarus dėl paslaugų, mūsų matininkai, geodezininkai galės atvykti į vietą ir atlikti reikiamus matavimus ir/ar paruoš projektą.

Žemėtvarkos projektai – kaina ir trukmė

Kiekvienas žemėtvarkos projektas yra atskira užduotis, kuri turi savitus ypatumus ir iššūkius. Natūralu, kad kaina bei darbų trukmė gali skirtis, priklausomai nuo to, kokio dydžio yra projektas bei kokios kliūtis iškyla. Trukmė prasitęsia, jeigu užsitęsia tam tikrų dokumentų patvirtinimas savivaldybėje, gavimas iš registrų ir t.t..  Tačiau darbų eigoje mes darome viską, kad projektas būtų paruoštas per trumpiausią įmanomą laiką ir suteiktų kuo didesnę naudą mūsų klientui bei atitiktų visus teisės aktus, normas ir reglamentus.

Esame LNTPA narys ir didžiausios NT paslaugų grupės Lietuvoje, Capital, narys. Didžiuojamės galėdami dirbti su klientais iš visos Lietuvos bei turėdami reputaciją, kaip viena iš patikimiausių žemėtvarkos projektų rengimo paslaugas teikiančių įmonių.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma