Dokumentai namo pridavimui

Kiekvieno nuosavo namo statybos baigiasi namo pridavimu. Šis procesas yra unikalus, specifinis ir turintis daug teisinių niuansų. Norint, kad statinys būtų įregistruotas ir leistinas eksploatacijai bei apgyvendinimui, būtina NT registrui pateikti kadastro duomenų bylą ir kitus, teisės aktų reikalavimuose nurodytus ir tuos aktus atitinkančius dokumentus, kurie patvirtintų tai, jog pastatas yra užbaigtas. Šių dokumentų sąrašas yra nurodomas Statybos įstatymo dokumente, tačiau pačių dokumentų rengimas, rinkimas ir pridavimas kainuoja daug laiko, o juos paruošti gali tik kvalifikuoti specialistai. Dėl to yra populiari paslauga, kurios metu parengiami, sutvarkomi ir paruošiami dokumentai namo pridavimui ir taip sutvarkomas visas procesas, atitinkami reikalavimai.

Dokumentai, reikalingi namo pridavimo metu

Kaip jau minėjome, reikalingų dokumentų sąrašas yra nurodytas LR Statybos įstatyme.

  1. Statybos leidimas
  2. Namo projektas
  3. Kadastro byla
  4. Pastato geodezinė ir inžinerinių tinklų kontrolinė geodezinė nuotraukos
  5. Darbo arba techninis projektas
  6. Prašymas dėl energinio naudingumo sertifikato
  7. Papildomi dokumentai (pagal namo specifiką arba papildomus reikalavimus)

Šiuos dokumentus, prieš statybą, jos metu ar jai artėjant į pabaigą paruošia už projektą atsakingi ir reikiamas kvalifikacijas turintys asmenys. Dėl bet kurios iš šių dokumentų paruošimo paslaugos, visada galite kreiptis į mus nurodytais kontaktais. Kiekvieno dokumento ar dokumentų rinkinio paruošimo paslaugos kaina yra individuali ir priklauso nuo užduoties apimčių bei sudėtingumo.

Norint, kad visi dokumentai būtų paruošti ir parengti per optimalų laiką, tenka bendrauti ir komunikuoti su daugybe įvairių LR, savivaldybių ar vietinės reikšmės biudžetinių įstaigų. Tam, kad komunikacija būtų sklandi, produktyvi ir naudinga jums, siūlome visuomet pasikliauti ilgai šioje srityje dirbančiais Capital Matininkai specialistais. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį rengiant įvairius dokumentus bei įgyvendinant NT projektus nuo pradžios, iki pat pabaigos. Esame ne tik Capital grupės, tačiau ir Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narys. Savo klientams visoje Lietuvoje (ne tik didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje) siūlome aukščiausią paslaugų kokybę ir geriausias sąlygas.

Jeigu po namo pridavimo bus reikalingos NT paslaugos: apdaila, pardavimas, vertinimas ar kitos – padėsime gauti geriausią įmanomą prieigą prie komunikacijos su aukščiausio lygio profesionalais iš Capital įmonių grupės.

Kodėl verta rinktis mus?

Kai artėja galutinis namo statybos etapas – reikalingi dokumentai namo pridavimui. Ir taip ilgai užtrukusios statybos turėtų kuo greičiau būti baigtos, kad namas galėtų būti apgyvendintas, eksploatuojamas, parduodamas ar kitaip disponuojama šiuo turtu.

Norint išvengti kliūčių ir ilgų laukimų – verta kreiptis į patyrusią komandą, kuri turi didelę patirtį priduodant namus visoje Lietuvoje. Vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais ir naudodami geriausią įrangą bei komunikuodami su reikalingomis institucijomis paruošime reikiamus dokumentus ir padėsime jums kuo lengviau pasirūpinti bet kurio namo pridavimu!

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma