Pastatų pridavimas

Statybos procesas užbaigiamas tik tuomet, kai statybos užbaigimo (SU) komisija paruošia/surašo SU aktą. Šioje komisijoje dalyvauja Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) įgaliotiniai, savivaldybės administracijos, NVSC, priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei kitų įgaliotų institucijų atstovai. Norint, kad pastatas būtų leistinas eksploatuoti ir naudoti, po statybos baigimo ir/ar renovacijos turi būti atliekamas pastatų pridavimas valstybinei komisijai.

Įprastai šis procesas yra ganėtinai sudėtingas ir tikrai labai keblus, jeigu neturite profesionalios pagalbos. Kadangi reikia paruošti dokumentus Statybų inspekcijai, gauti Registrų centro išrašus, jeigu yra poreikis, pakoreguoti tam tikrus dokumentus. Būtent dėl šios priežasties Capital Matininkai teikiama paslauga pastatų pridavimas jums bus naudinga.

Pastatų pridavimas – Capital Matininkai

Jeigu kreipsitės į mus, gausite ne tik profesionalias konsultacijas dėl pastatų pridavimo. Mes taip pat galėsime apsiimti projektu ir didelę patirtį turintys matininkai, geodezininkai ir žemėtvarkos specialistai pasirūpins tuo, kad būtų paruošti dokumentai, reikalingi statybos inspekcijai.

Šis procesas yra neišvengiamas ir būtinas po to, kai pabaigiama statyba. Statinio dokumentai perduodami inspekcijai, ši, juos įvertina ir patvirtina statinio tinkamumą. Taip pat pridavimą daryti reikia, jeigu pvz., buvo atliktas buto kapitalinis remontas, didelė rekonstrukcija ar modernizavimas. Atlikus tik dalinį remontą, gali būti, kad šio proceso ir nereikės atlikti. Norėdami sužinoti ar jums bus reikalinga rūpintis pridavimo reikalais, galite susisiekti su Capital Matininkai komanda.

Jeigu pridavimas, visgi bus reikalingas, konsultuosime klientus visoje Lietuvoje bei apsiimsime projektų įgyvendinimu Vilniuje ir jo apylinkėse, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar net visoje likusioje Lietuvoje. Mūsų specialistai turi didžiulę, bent 15 metų patirtį atliekant matavimus ir priduodant pastatus, tad galėsime išspręsti ir sudėtingus atvejus. Esant poreikiui pasinaudoti pridavimo paslaugomis, sutvarkysime daugiau nei 15 skirtingų dokumentų, kurių gali prireikti šio proceso eigoje.

Tuomet, kai pasinaudosite šia paslauga, galėsite daug greičiau gauti patvirtinimą iš institucijų bei džiaugtis įteisinta ir pilnai įregistruotu statybos baigtumu!

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma