Kaip atliekami kadastriniai matavimai?

Parašyta: 2022-02-23 08:53:57
Autorius: Capital Matininkai

Daug kam gali kilti klausimas – “Kaip atliekami kadastriniai matavimai?”. Ši paslauga yra labai populiari ir be galo reikalinga visiems, kurie nori parduoti, dalinti ar kitaip disponuoti savo turimais žemės sklypais bei/ar juos vystyti. Šio proceso tvarka yra griežtai reglamentuota ir kadastrinių matavimų rezultatai bei duomenys yra patvirtinami tik tuo atveju, jeigu šią paslaugą suteikė kvalifikuotas specialistas, naudodamas tinkamą įrangą.

Visų pirma – į mus kreipiasi klientas, kuriam reikalinga kadastrinių matavimų paslauga. Pateikus reikiamus dokumentus, įrodančius nuosavybės teisę, sutariamas laikas, kada mūsų specialistai – geodezininkai atvyksta į nurodytą vietą ir pradeda matavimus (prieš tai informuojant gretimų sklypų savininkus, jeigu daromas ženklinimas).

Mūsų specialistai naudoja aukščiausios klasės lazerinę ir GPS techninę įrangą, kad matavimų tikslumas būtų pats aukščiausias. Jeigu reikia, mūsų specialistai surenka reikiamus duomenis iš įvairių institucijų, kad būtų gaunami reikalingi dokumentai.

Šios paslaugos kaina ir trukmė labai priklauso nuo darbo apimties ir kitų kliūčių, kurios gali atsirasti darbo metu.

Taip pat skaitykite