Kiek kainuoja kadastriniai matavimai?

Parašyta: 2022-02-23 08:55:36
Autorius: Capital Matininkai

Visiems klientams, ko gero aktualiausi yra du paslaugų aspektai – kiek trunka ir kiek kainuoja kadastriniai matavimai. Iš karto atsakysime, kad darbų trukmė ir tai, kiek kainuoja paslauga, labai priklauso nuo individualių projekto savybių. Natūralu, kad norint atlikti matavimus dideliam sklypui su dideliu apstatymu, ko gero reikės daugiau darbo nei visiškai nenaudojamo lauko matavimams atlikti. Dėl šių priežasčių kainos yra skaičiuojamos labai individualiai ir priklauso nuo daugybės kriterijų.

Įprastai galima teigti, kad matavimų kainos prasideda nuo kelių šimtų eurų, tačiau tai yra tik preliminarūs skaičiai ir, jūsų atveju, jie gali būti visiškai kitokie.

Capital Matininkai komandos specialistai, geodezininkai, atidžiai įsigilina į kiekvieną atvejį, išnagrinėja klientų poreikius ir galimus sprendimus bei pateikia optimaliausią darbų atlikimo planą.

Turime didžiulę patirtį atliekant kadastrinius matavimus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir užmiesčio bei kaimų vietovėse. Atitiksime ir aukščiausius lūkesčius bei pateisinsime visas viltis dėl kokybės!

Taip pat skaitykite