Kam reikalingi kadastriniai matavimai?

Parašyta: 2022-02-23 08:54:03
Autorius: Capital Matininkai

Trumpiausiu būdu atsakant į klausimą „Kam reikalingi kadastriniai matavimai?“, galima pasakyti, kad jie yra būtini norint laisvai disponuoti turtu, jį: parduoti, dalinti, sujungti, vystyti ir t.t.. Kadastrinių matavimų metu surenkami ir pažymimi tikslūs, realybę atitinkantys duomenys apie sklypą, jame esančius statinius ir mazgus bei kitą nuosavybę.

Egzistuoja populiari paslauga – kadastriniai matavimai. Juos atlieka profesionalūs matininkai. Naudodami tikslią įrangą ir turėdami didelę patirtį, Capital komandos geodezininkai gali tiksliai nustatyti sklypo ribas, sudaryti detalųjį planą, paruošti kadastro bylą ir visus ją sudarančius dokumentus, kad sklypu būtų lengviau disponuoti jo savininkui(-ams).

Ši paslauga yra be galo naudinga ne tik privatiems, tačiau ir juridiniams asmenims, kurių tikslas yra vystyti bei parduoti nekilnojamą turtą.

Capital Matininkai gali atlikti jūsų žemės sklypo ar sklypų kadastrinius matavimus visoje Lietuvoje, pradedant Vilniumi, Kaunu, Klaipėda, Šiauliais ir Panevėžiu, baigiant visų mažųjų miestų, miestelių ir net kaimo vietovių teritorijomis.

Taip pat skaitykite