Kiek laiko trunka kadastriniai matavimai?

Parašyta: 2022-02-23 08:56:27
Autorius: Capital Matininkai

Visiems klientams, ko gero aktualiausi yra du paslaugų aspektai – kiek kainuoja ir kiek trunka kadastriniai matavimai? Kadangi reikia matuoti žemės sklypą ar sklypus, tikriausiai suprantamas paslaugos teikimo aspektas yra darbas su skirtingo tipo, dydžio, reljefo ir kitų savybių sklypais. Būtent dėl to, kad yra tiek daug skirtingų sklypų, kuriems reikalinga kadastrinių matavimų paslauga, negalima tiksliai durti pirštu į dienų ar valandų skaičių, kuris apibūdins matavimo darbų trukmę.

Galima numatyti preliminarų darbų atlikimo laiką, tačiau jis dar gali kisti, kuomet mūsų specialistai, geodezininkai imsis darbo. Be to, atsiradus poreikiui tikslinti duomenis arba po to, kai dokumentai jau perduodami NŽT ar kitoms institucijoms, dar gali reikėti laukti <30 dienų (~20 d.d.), kol viskas bus patvirtinta.

Kiekvienu atveju viskas trunka individualiai, todėl rekomenduojame kreiptis į mus tiesiogiai ir mūsų komandos atstovai galės jums preliminariai pateikti atsakymą, kiek gi galėtų trukti kadastriniai matavimai.

Taip pat skaitykite