Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai atliekami tada, kai reikia nustatyti tikslius žemės sklypo duomenis norint sklypą padalyti, sujungti su kitu sklypu, statyti pastatus, parduoti ar išnuomoti bei pakeisti sklypo paskirtį.

Darbų eiga:

  • Nustatomos ir paženklinamos žemės sklypo ribos
  • Pažymimi žemės sklype esantys statiniai, inžinieriniai tinklai
  • Parengiamas žemės sklypo planas
  • Parengiami žemės sklypo kadastro duomenys, sudaroma kadastrinių matavimų byla

Atliekame topografines ir geodezines nuotraukas užstatytose ir neužstatytose teritorijose, miškų ar vandens telkinių teritorijose. Matavimai atliekami naudojant moderniausius GPS imtuvus bei lazerinius tacheometrus.

Kad ir kokios matininkų, žemėtvarkos ar susijusios paslaugos reikalingos – patogiausia kreiptis į Capital Matininkai. Didžiulę patirtį sukaupę matininkai tiksliai atliks visus geodezinius matavimus, išspręs net sudėtingus atvejus ir padės tinkamai paruošti jūsų turtą tolesniam etapui!

Kas yra geodeziniai matavimai?

Geodeziniai matavimai – paslauga, kuri yra naudinga ar net būtina žemės sklypų turėtojams. Šiuos matavimus atlikti būtina, jeigu planuojate sklypą pirkti ar parduoti, keisti jo paskirtį, statyti jame namus ar statinius. Šios srities specialistas – matininkas atvyksta į sklypo(-ų) vietą ir naudodamas specialią įrangą nustato tokius dalykus, kaip fizinių ribų koordinatės, naudmenų plotą ir kitus duomenis, reikalingus norint sklypą realizuoti.

Kadastriniai arba geodeziniai matavimai atliekami tiek su žemės, tiek su miško plotais. Capital specialistai geodezininkai naudoja tiksliausią įrangą bei turi didelę patirtį, todėl darbus atlieka efektyviai, per optimaliausią įmanomą laiką.

Kreipdamiesi į Capital Matininkai komandą – gausite didžiausią naudą. Visi projektai atliekami atsakingai, su rimčiausiu požiūriu bei maksimaliu dėmesiu. Darbų eiga optimizuota taip, kad leistų greitai, bet ir efektyviai užbaigti kiekvieno kliento užsakymą. Matininkai nustato sklypo ribas bei jas paženklina, tuomet pažymi sklype esančius statinius bei inžinerinius tinklus (jeigu jų yra). Po šio etapo – parengiamas planas ir kadastrinių matavimų byla, taip pat pažymimi ir servitutai bei apribojimai. Jeigu yra poreikis atlikti tam tikrus, kitus veiksmus pagal teisės aktus – juos taip pat atliksime pagal poreikį. Na, o po planų ir dokumentų sudarymo, visi gauti rezultatai pateikiami klientams bei reikiamoms institucijoms.

Kiek laiko trunka šie matavimai? Viskas – labai individualu ir priklauso nuo projekto apimties bei kitų papildomų niuansų.

Pvz., pastatų ar patalpų matavimai trunka apie 10 dienų. Susisiekite jau dabar, jeigu jums aktuali ši paslauga ir norite gauti detalų pasiūlymą geodezinio matavimo paslaugų atlikimui.

Kodėl verta rinktis mus?

Capital – tai vardas, kuris gerai žinomas visoje Lietuvoje. Pasitikėdami mumis, klientai gauna didžiulę matininkų patirtį. Daugiau nei 15 metų savo srityje dirbantys specialistai efektyviai sprendžia ir pačius sudėtingiausius klauismus, turi visą reikiamą įrangą, kad ir kompleksinės situacijos būtų sutvarkomos, ko gero net greičiau, nei kreipiantis kitur. Klientų atsiliepimai taip pat kalba patys už save. Daugybė sėkmingai atliktų matavimų ir patenkintų klientų leidžia Capital Matininkai būti vienais iš rinkos lyderių šiose srityse.

Paslaugas suteikiame visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose miestuose, miesteliuose bei rajonuose. Capital – optimali paslaugų kaina už bene geriausią kokybę rinkoje!

Esame didelės Capital šeimos narys, todėl turime ir stiprų partnerių tinklą. Kreipesi pas mus su bet kokia vizija ar poreikiu atlikti matavimus bei vystyti sklypą, galėsite gauti kone visas jums reikalingas paslaugas nuo A iki Z. Rekomenduosime savo partnerius tolimesniems darbams – papildomoms paslaugoms.

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma