Teritorijų planavimas

Vystant projektą, atliekant sandorius ar norint pakeitimų, kada yra poreikis žemės sklypą(-us) padalinti arba sujungti, reikalingas teritorijų planavimas. Ši paslauga gali būti svarbi ne tik NT vystytojams ar NT pirkimu-pardavimu užsiimantiems asmenims, tačiau ir tiems savininkams, kurie nori efektyviau valdyti savo nuosavybę. Norint, kad bendras projektas ir jūsų vizija judėtų tolyn bei neužstrigtų kokiame nors etape, reikia patyrusių ir kompetentingų bei šią sritį išmanančių matininkų indėlio. Geriausi klientų atsiliepimai mums leidžia jaustis užtikrintai, kad kokybiškai atliksime teritorijų planavimą ir prisidėsime prie sėkmingo projekto įgyvendinimo, kad ir koks jis bebūtų unikalus ar sudėtingas!

Tikslus ir profesionalus teritorijų planavimas

Teritorijų planavimo paslauga – viena iš dažniausiai mūsų atliekamų paslaugų. Mūsų specialistai geodezininkai ir matininkai turi per 15 metų patirtį dirbant šioje srityje, tad gali išspręsti net labai sudėtingus atvejus.

Norint, kad teritorijų planavimas būtų sėkmingas, reikia, kad būtų parengtas teritorijos detalusis planas ir kiti TPD dokumentai. Bet kas jų parengti negali, tai tinkamai atliks tik kompetentingi matininkai – Capital komandos nariai. Tiriant jau esamus planus ir matuojant sklypus, naudojant tiksliausius GPS imtuvus ir lazerinę technologiją, paruošiamas tikslus žemėlapis, su kurio pagalba bus galima atlikti tiksliausią ir geriausią padalinimą, sujungimą.

Darbo eiga prasideda nuo detaliojo plano parengimo arba esamų planų korekcijų. Tuomet, remiantis kliento norais, suformuojamas arba performuojamas žemės sklypas ir klientui pateikiami sertifikuoti brėžiniai bei likusieji dokumentai. Galiausiai padedame gauti statybos leidimus planuojamiems ar jau suplanuotiems objektams.

Kodėl Capital Matininkai?

Jeigu ieškote, kur paslaugos kaina atitinka geriausius ir aukščiausius kokybės standartus – drąsiai kreipkitės į Capital Matininkai. Kiekvieno projekto ir planavimo darbų kaina yra individuali ir nustatoma pagal kliento poreikius ir darbo sudėtingumą. Jeigu norite sužinoti tikslesnę informaciją – skambinkite telefonu +370 612 30005, rašykite laiškus elektroniniu paštu arba užpildykite užklausos formą mūsų interneto svetainėje.

Dirbame visoje Lietuvoje ir teritorijų planavimą atliksime: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. 

Susisiekite su mumis išsiųsdami užklausos formą žemiau arba paskambinkite mums telefonu +370 612 30005
Užklausos forma